Vázání mušek

Lesklé materiály

Lesklé materiály jsou nedílnou součástí vázání mušek. Používají se zvýraznění mušky při kroužkování nebo se přidávají do křidélek streamerů.

Perleťové dutinky

Tyto duté trubičky se používají k výrobě tělíček menších streamerů. Trubičky zvýrazní tělíčko mušky a dodají mu objem, kterého dosáhnete stažením dutinky. Dutinky můžete i dobarvovat voděvzdornými fixy. Cena za balení je 30 Kč.

 

Perleťová dutinka 01

 

Perleťová dutinka 02

 

Perleťová dutinka 03

 

Perleťová dutinka 04

 

Perleťová dutinka

Dutinka s větším průměrem je vhodná k vázání větších streamerů. Cena za balení 30 Kč.

 

 

Holografické lametky

Využití holografických lametek je při vázání mušky velké. Tato lesklá vlákna mají silný lesk, hodí se k vázání nymf a mokých mušek jako kroužkovací materiál. Jejich hlavní využití spočívá ve vázání pstruhových a štikových streamerů, kde se tato vlákná umisťují do křidélek nebo ocásků. Cena za balení je 60,-.

 

 

Holografické lametky 01

  

Holografické lametky 02

Holografické lametky 03

Holografické lametky 04

 

 

Crystal Flash

Crystal flash jsou dlouhá, jemná kroucená vlákna. Využijete je při vázání streamerů jako příměs do křidélek nebo ocásků. Crystal flash ve vodě vytváří vlnitý pohyb a zároveň zvýrazní siluetu a pohyb streameru. Další možností jak využít  vlastností Crystal Flash je natočení několika vláken na dlouhé ramínko háčku. Vznikne tak tenké a lesklé tělíško pstruhového streamera. Cena za belaní je 60 Kč.

 

Crystal Flash 01

 

 

Crystal Flash 02

 

Crystal flash 03

 

 

Crystal Flash 04

 

Tyto materiály nyní bohužel není možné objednávat.

nahoru ↑
2007 © vazani-musek.cz
zpracování Revoke a Svil

Tato stránka byla sestavena 16.9.2019 ve 03:14 na vazanimusek.cz