Vázání mušek

Háčky

Kvalitní háček je základ každé mušky. Háčky bez protihrotu se pomalu stávají mezi vazači samozřejmostí. Mušky vázané na háčích bez protihrotu jsou nejen pěkné, ale jsou šetrné i k rybám a muškařským krabičkám.  Naleznete zde řadu muškařských háčků VMT, která obsahuje devět základních typů háčků. Všechny háčky jsou díky svým tvarům naprosto univerzální. Háčky vynikají především svojí kvalitou, univerzálností a příznivou cenou. Díky jejich širokým možnostem použití jsou háčky dodávány v balení po 100ks.  

 

 

VMT č.8

Velký pevný háček s delším ramínkem. Můžete jej použít k vázání jezerních lur, větších chrostíků, jezerních palmerů nebo nymf. Po záseku dobře a spolehlivě sedí . Háčky jsou dodávány v balení po 100ks. Cena za kus 2,90 Kč.

 

VMT č.10

Dohiku - Háček s kratším ramínkem a vyhnutým hrotem. Hodí se především k vázání mokrých mušek, nymf, broučků nebo malých jezerních lur. Háček je pevný a dobře sedí při záseku.  Háčky jsou dodávány v balení po 100ks. Cena za kus 2,90 Kč.

 

VMT č. 12

Dohiku - Obdobný háček jako VMT č.10. Kromě mokrých mušek a nymf můžete tento háček použít i k vázání suchých mušek nebo brouků. Háčky jsou dodávány v balení po 100ks. Cena za kus 2,90 Kč.

 

VMT č. 14

Háček s naprosto univerzálním použitím. Tento typ můžete použít k vázání nymf, chrostíků, větších jepic nebo broučků. Typ VMT č. 14 má prodloužené ramínko, celý háček je velmi lehký a při záseku dobře sedí. Háček má delší ramínko a špička hrotu je vyhnutá směrem nahoru. Háčky jsou dodávány v balení po 100ks. Cena za kus 2,90 Kč.

 

VMT č.15  

"Orlí drápek" je malý háček, který vás překvapí svojí pevností. Je vyroben ze silnějšího drátu i přesto je lehký a můžete jej použít k vázání morkých nebo smáčivých mušek. Háčky jsou dodávány v balení po 100ks. Cena za kus 2,90 Kč.

 

 VMT č. 16

Dohiku - Háček VMT č. 16 je malý háček s všestranným využitím. Díky svému tvaru jej využijete při vázání suchých  jepic, broučků, chrostíků nebo s zatížených mikronymf. Háčky jsou dodávány v balení po 100 ks. Cena za kus je 2,90 Kč.

 

 

VMT č. 18 

Dohiku - Nejmenší háček z řady VMT. Háček můžete použít k vázání suchých jepic, chrostíků a broučků. Kromě toho je to i výborný háček k vázání mikronymf s mosaznou nebo wolframovou hlavičkou. Háčky jsou dodávány v balení po 100 ks. Cena za kus je 2,90 Kč.

 

VMT g č.12

Pevný gammarový háček s všestranným použitím. Velikost 12 využijete k vázání blešivců, pup chrostíků, jezerních pakomárů a zlatohlavých nymf. Háčky jsou dodávány v balení po 100 ks. Cena za kus je 2,90 Kč.

  

VMT g č.14

Obdobný háček jako VMT.12. Ramínko není tolik vyhnuté. Na tento háček můžete kromě malých blešivců, pup chrostíků nebo pakomárů využít i při vázání suchých broučků. Háčky jsou dodávány v balení po 100 ks. Cena za kus je 2,90 Kč.

 

Tyto háčky si můžete objednat na objednavky@vazani-musek.cz 

nahoru ↑
2007 © vazani-musek.cz
zpracování Revoke a Svil

Tato stránka byla sestavena 16.9.2019 ve 03:14 na vazanimusek.cz