Vázání mušek

Sady vázacích materiálů

Chcete začít s efektivně s vázáním mušek? Nevíte jak a kde začít? Využijte nabídky vázacích sad. Získáte tak výhodně kvalitní vázací materiály ze kterých si můžete navázat nepřeberné množsví různých mušek.  Sada obsahuje základní materiály, které budete potřebovat při prvních krůčcích ve vázání mušek. Ušetříte si čas a peníze při nakupování někdy pro začátek zbytečných materiálů.

 

Sada vázacích materiálů - streamer

Tato sada je určená pro milovníky streamerů a  vláčených nástrah. Obsahuje základní materiály potřebné k výrobě štikových, pstruhových nebo okounových  streamerů. K sadě si můžete doobjednat i kvalitní muškařský svěráček od firmy Tvrdek.

Sada obsahuje : Jigové háčky 10 ks, čtyři druhy holografických lametek, Crystal Flash různých barev, pírka z perličky, dvě barvy SLF, červenou srst ze srnce, pírka ze zlatého bažanta, 6 barev polární lišky.

Cena za tuto sadu je 890 Kč.

Základní pákový svěráček

Sada vázacích materiálů - klasik

Sada obsahuje základní materiály pro výrobu pstruhových mušek. K sadě získáte i výukové DVD o vázacích technikách. DVD zároveň obsahuje i galerii  60 různých vzorů mušek. K sadě si můžete doobjednat i kvalitní muškařský svěráček od firmy Tvrdek.

Sada obsahuje : Výukové DVD o vázání mušek, sadu laků, zlatý Crystal Flash, pera ze pštrosa, bažnata, krocana, páva,  pírka z kačera, sadu dubingů z králíka zajíce a australké vačice, peří marabu, skalp z kohouta a výběrové srpky z kvalitního kohouta různých barev, vázací nit, 100 ks háčků VMT č.8 a VMT č.14, tři barvy SLF, perleťové dutinky, peří z kačera, perličky.

Jestliže si chcete pořídit vše naráz, je tu pro vás kompletní set za zvýhodněnou cenu! Set obsahuje rotační svěráček od firmy Tvrdek dle vlastního výběru, sadu s příslušensvím ke svěráčku a sadu vázacích materiálů klasik včetně DVD o vázání mušek. Cena za  set je 6400 kč.

Cena za sadu základních materiálů je 2100 Kč. K sadě je možné doobjednat i svěráček.

Kompletní sada příslušenství ke svěráčku

Tyto sady nyní bohužel není možné objednávat.

nahoru ↑
2007 © vazani-musek.cz
zpracování Revoke a Svil

Tato stránka byla sestavena 16.9.2019 ve 03:15 na vazanimusek.cz